Okresní hospodářská komora v Opavě obnovila svou činnost

30 let Okresní hospodářské komory v Opavě

Zdá se to až neuvěřitelné, ale je to tak. Je tomu již 30 let, co Okresní hospodářská komora v Opavě obnovila svou činnost.
Od roku 1993 jsme tady opět pro všechny, kteří se nebojí postavit na vlastní nohy, vzít život do svých rukou a vrhnout na těžkou, ale i krásnou dráhu podnikání.

Po celých 30 let vytrvale pomáháme místním firmám v jejich činnosti a městu Opava v podpoře a rozvoji zdejšího podnikatelského prostředí.

Toto kulaté výročí jsme oslavili komorním setkáním našich členů v otickém kulturním domě 24. ledna 2024. Děkujeme, že jste nejen u toho byli s námi a těšíme se na další spolupráci v nadcházejících dnech, letech a snad i desetiletích!

Všechno nejlepší! Protože Komora, to jste především vy!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video