Podnikatelské workshopy pokračují: Získejte dovednosti pro růst svého podnikání!

Od 24. října pokračujeme v rámci projektu Opava podniká v sérii podnikatelských workshopů, které vám pomohou rozvíjet váš byznys a posunout ho na vyšší úroveň.

Ve spolupráci s městem Opava vám nabízíme jedinečnou příležitost naučit se klíčové dovednosti, které promění vaše podnikání v realitu. Ať už jste na začátku své podnikatelské cesty, nebo už podnikáte a hledáte nové způsoby, jak zlepšit své podnikání, tato série je pro vás!

Okresní hospodářská komora Opavaměsto Opava pokračují s dalšími sedmi workshopy, které vás provedou klíčovými aspekty úspěšného podnikání.

Co vás čeká na workshopech?

Každý workshop se zaměřuje na jedno z klíčových témat, která jsou nezbytná pro růst a rozvoj vašeho podnikání:

• 24. 10. 2024: Podnikatelský plán
    Naučte se, jak vytvořit efektivní podnikatelský plán, který zaujme investory a pomůže vašemu podnikání růst.
  • 31. 10. 2024: Ideální zákazník
    Objevte, jak definovat a oslovit svou cílovou skupinu, která ocení vaše produkty a služby.
  • 7. 11. 2024: Sebeprezentace
    Získejte dovednosti v umění přesvědčit a zaujmout své publikum při prezentacích a jednáních.
  • 21. 11. 2024: Škála produktů
    Zjistěte, jak správně nastavit a rozšířit nabídku tak, aby vyhovovala potřebám vašich zákazníků.
  • 5. 12. 2024: MVP – Minimum Viable Product
    Naučte se rychle uvést svůj produkt na trh s minimálními náklady a maximálním dopadem.
  • 12. 12. 2024: Cenotvorba
    Zjistěte, jak nastavit ceny tak, aby byly konkurenceschopné a zároveň zajišťovaly zisk.
  • 9. 1. 2025: Procesy – Jak řídit podnikání
    Naučte se, jak zlepšit řízení každodenního provozu a optimalizovat své podnikání pro dlouhodobý úspěch.

Proč se přihlásit?

Tyto workshopy jsou určeny pro všechny, kteří mají nápad a chtějí začít podnikat, ale i pro ty, kteří již podnikají a chtějí rozšířit své dovednosti a znalosti. Workshopy jsou vhodné jak pro studenty, tak pro aktivní podnikatele.

Cena: Účast na všech workshopech je zdarma.

Kapacita: Omezený počet účastníků na 20 osob – proto neváhejte a zarezervujte si své místo co nejdříve!

Registrace: Přihlásit se můžete jednoduše na našem webu zde.

Jak proběhl první podnikatelský workshop?

V rámci reportáže na Polar televizi se můžete podívat, jak proběhl první podnikatelský workshop letošního ročníku Opava podniká.