Okresní hospodářská komora byla součástí programu Erasmu +

Okresní hospodářská komora Opava se v měsíci květnu aktivně zapojila do programu Erasmu + a to vše ve spolupráci s Obchodní akademií a střední odbornou školou logistickou, Opava, p.o.

Program Erasmus + je program Evropské unie na podporu vzdělávání, odborné přípravy, mládeže a sportu v Evropě.

„V rámci spolupráce s našim členem Obchodní akademií a střední odbornou školou logistickou v Opavě,
jsme se aktivně zapojili do programu Erasmu +.
Necelých 14 dní jsme měli na školní praxi německou studentku. Během této školní stáže byla zapojená jak do pracovních činností hospodářské komory, tak jsme našli prostor pro pracovní aktivity v knihovně Petra Bezruče. Věřím, že tato stáž byl pro všechny zúčastněné strany přínosná. Pokud bude možnost se do stejného nebo obdobného vzdělávacího projektu zapojit i v budoucnu, určitě toho rádi využijeme.“
– Lukáš Petřík, ředitel Okresní hospodářské komory Opava