Kolik zakázek vám od dneška bude přinášet váš web?

V rámci projektu Opava podniká, který ve spolupráci s Městem Opava obohacuje podnikavé lidi v Opavě o novinky ze světa podnikání a marketingu jste měli možnost zjistit, jak pomocí svého webu získávat zakázky a co je k tomu potřeba!

Za sdílení svého know-how a zkušeností děkujeme Vlastimilovi Ottovi.
Vlastimil se zabývá správou bezpečnosti webů. Jeho firma Wp-admin.cz přebírá do péče zavirované, pomalé a poškozené weby na WordPressu, které následně opraví, vylepší a vrátí do provozu, aby vám webové stránky mohly získávat nové zakázky.

2 hlavní tipy, aby vás web získával nové zakázky byly tyto:

1. Webové stránky musí být rychlé – nikdo nechce čekat, než se mu načte obsah.
  2. Webové stránky musí splňovat nařízení ohledně zpracovávání osobních údajů návštěvníků a klientů.

Co nás čeká dále v rámci projektu Opava podniká?

V červnu jsme pro vás připravili další akce, jako:

11. 6. – online přednáška Jak vytvořit (prodejní) texty nejen na web
20. 6. – online přednáška Použít sociální sítě v podnikání? Když ano tak pořádně!
25. 6. – prezenční přednáška Úspěšné podnikání napříč generacemi. Na počest našeho člena firmy HON, která slaví 100 let.

Těšíme se s vámi na viděnou na červnových akcích.
Okresní hospodářská komora Opava

Lukáš Petřík