Co nás čeká za akce s hospodářskou komorou

Hospodářská komora bude v průběhu letošního roku pro město Opava realizovat projet Opava podniká. Připravili jsme si pro vás řadu nejen zajímavých, ale především užitečnými informacemi nabitých akcí.

Každý měsíc proběhne:

Podnikatelský klub formou fyzického setkávání podnikavých a inspirativních lidí.

On-line beseda zaměřená na témata nejen z oblasti on-line podnikání.

A v průběhu roku uspořádáme také 3 eventy zaměřené na podporu opavského podnikatelského prostředí.

Únorová on-line beseda, která se uskuteční 27. 2. od 13:00 se bude věnovat všemu podstatnému, co se váže k prodeji v online prostředí. Petr Hlaváček vám prozradí jeho tipy a triky pro zjednodušení a zpříjemnění podnikání v e-commerce.

O dva dny později, 29. 2. od 16:00 vás zveme na setkání Podnikatelského klubu, jehož tématem budou podnikatelské začátky. Zváni jsou nejen všichni začínající podnikatelé, ale i ti zkušení – věříme, že společná diskuse bude přínosná pro všechny.

Chcete-li se akcí zúčastnit, nezapomeňte se, prosím, přihlásit. Akce jsou zdarma, ale máme omezený počet míst.